tel: 42 278 73 61

kom: 660 23 23 18 lub 600 56 62 36

ul. Brzezińska 260, 92-703 Łódź

Pn - pt: 10.00 - 18.00, So: 10:00 - 15:00

rzetelna firma Auto Protect

USŁUGI DODATKOWE


1. REJESTRACJA ZAKUPIONEGO POJAZDU:

- koszt usługi: 100 zł

- opis: rejestrujemy samochód zakupiony przez Klienta. Rejestracja odbywa się w dniu zakupu lub dnia następnego. Wymagane jest podpisanie odpowiedniego upoważnienia. Klient wyjeżdża z naszego salonu zarejestrowanym autem z nowymi tablicami rejestracyjnymi. Usługa dostępna dla nabywców z Łodzi i okolic.


2. ZAMÓWIENIE WYCENY RZECZOZNAWCY DEKRA:

- koszt usługi: 350 zł

- opis: istnieje możliwość wezwania niezależnego rzeczoznawcy z firmy DEKRA, który dokona oględzin i szczegółowego opisu danego pojazdu. Klient może zapoznać się z dokładnym opisem, bez potrzeby przyjazdu i oglądania samochodu. Opis zostaje wysyłany do Klienta droga elektroniczną.


3. PRZEROBIENIE AUTA Z CIĘŻAROWEGO NA AUTO OSOBOWE:

koszt usługi: 500 zł

opis: usługa polega na zmianie homologacji z auta ciężarowego na osobowe. Demontowana jest krata oddzielająca przestrzeń pasażerską od bagażowej i dokładany jest pas bezpieczeństwa. Przygotowujemy komplet dokumentów oraz wykonujemy przegląd techniczny, który pozwala zarejestrować auto jako osobowe.


4. RABATY NA CZĘŚCI ORYGINALNE I ZAMIENNIKI:

opis: działamy na rynku motoryzacyjnym i współpracujemy z wieloma firmami z branży. Mamy wynegocjowane duże rabaty w autoryzowanych salonach, jak i w hurtowniach oferujących części zamienne. Klienci, którzy dokonali u nas zakupu mają prawo do korzystania z naszych rabatów, które sięgają nawet 30%. Aby uzyskać części w bardzo atrakcyjnych cenach - należy się z nami skontaktować.


5. RABATY NA OPONY NOWE I UŻYWANE:

opis: mamy możliwość zakupu opon nowych lub używanych w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki wynegocjowanym rabatom nasi Klienci mogą dokonać zakupu opon nawet z 25% rabatem. Dotyczy to wszystkich wiodących marek (BRIDGESTONE, CONTINENTAL, FULDA itp.)


Partnerzy