tel: 42 278 73 61

kom: 660 23 23 18 lub 600 56 62 36

ul. Brzezińska 260, 92-703 Łódź

Pn - pt: 10.00 - 18.00, So: 10:00 - 15:00

rzetelna firma Auto Protect

Jak kupić używany samochód – podstawowe zasady

Jaki samochód używany kupić? Gdzie go znaleźć i na co zwracać szczególną uwagę? Na te i kilka innych pytań odpowiemy pokrótce w niniejszym zestawieniu.

Na co zwracać uwagę przy kupnie samochodu?

Zawsze sprawdzaj historię serwisową samochodu, zwłaszcza pod kątem wypadków. Szczególnie auta sprowadzane zza granicy często mają na koncie mniej lub bardziej poważne kolizje, które są zatajane w ogłoszeniach.

Gdzie kupić samochód?

Auta bezwypadkowe są znacznie tańsze w Polsce niż za granicą. Z tego powodu, przy kupnie skoncentrujmy się przede wszystkim na autach krajowych.

Jeśli masz wątpliwości jaki kupić samochód, nie kieruj się emocjami. Jeśli masz wątpliwości, zabierz ze sobą osobę, która wie dokładnie na co trzeba zwrócić uwagę kupując używany samochód.

Jakie auto kupić? Co jest szczególnie ważne?

Jeśli nie macie do czynienia z profesjonalnym komisem, nie pytajcie o wady, takie jak przebieg czy stłuczki, jakie samochód ma na swoim koncie. Nikt, dla kogo liczy się wyłącznie wysoka cena, nie powie Wam prawdy.

 

Zakupiony samochód koniecznie zarejestruj! Potrzebnymi do tego dokumentami są kolejno: umowa, dowód rejestracyjny, książka pojazdu (dla modeli wyprodukowanych od roku 2000) oraz ubezpieczenie OC.


Partnerzy