tel: 42 278 73 61

kom: 660 23 23 18 lub 600 56 62 36

ul. Brzezińska 260, 92-703 Łódź

Pn - pt: 08.00 - 18.00, So: 08:00 - 15:00, Nd: 09:00 - 13:00

rzetelna firma Auto Protect
Aktualności
Witaj na blogu autakrajowe.com.pl!

Kupno samochodu to jeden z większych wydatków, na jakie decydujemy się w ciągu naszego życia. Coraz powszechniejszy staje się trend zakupu aut używanych, oferujący często atrakcyjne możliwości zakupu – zwłaszcza osobom o ograniczonym budżecie. Aby jednak taki zakup mógł być w pełni udany, konieczne jest dokładne zweryfikowanie źródła sprzedaży oraz wnikliwe sprawdzenie samochodu.

Szukasz używanego samochodu...?

Wydając niejednokrotnie większość oszczędności, oczekujemy od zakupionych pojazdów jakości i bezawaryjności. Chcemy mieć przecież samochód, który – mimo iż używany – posłuży nam jeszcze przez wiele kolejnych lat. Rynek samochodów używanych jest jednak pełen pułapek i niebezpieczeństw czyhających na potencjalnych nabywców, a idealny samochód, który oferował nam sprzedający, bardzo szybko może okazać się nietrafioną inwestycją, zakupem przysparzającym niekończących się problemów…

Jak unikać takich pułapek? Jak kupować bezpiecznie i cieszyć się sprawnym, atrakcyjnym pod każdym względem pojazdem? Zapraszamy do lektury naszego bloga – znajdziesz tutaj szereg cennych porad i wskazówek, dzięki którym kupno używanego samochodu - zarówno osobowego, jak i dostawczego, stanie się znacznie prostsze, a przede wszystkim pozwoli uniknąć wielu problemów.

...podpowiemy Ci, jak go znaleźć

Jesteśmy firmą, która od niemal 15 lat zajmuje się sprzedażą samochodów używanych i poleasingowych – zarówno detaliczną, jak i hurtową. Co więcej, jesteśmy partnerem programu GEPARD, który zrzesza zaufane komisy oraz autoryzowane salony sprzedaży aut używanych.

Wieloletnie doświadczenie oraz posiadana przez nas wiedza dotycząca używanych samochodów to coś, czym dziś chcemy podzielić się z naszymi czytelnikami. Podpowiemy, jak podjąć dobrą decyzję dotyczącą zakupu używanego lub poleasingowego samochodu, doradzimy, jaką metodę finansowania pojazdu wybrać oraz na co zwrócić szczególną uwagę już podczas samego zakupu. Na naszym blogu z pewnością nie zabraknie też wielu ciekawostek z branży motoryzacyjnej.

Już w kolejnym wpisie dowiesz się, o czym powinieneś pomyśleć, zanim przystąpisz do zakupu swojego wymarzonego używanego samochodu. Zostań z nami!Wiadomość z dnia: 29-08-2016

Partnerzy