A A A
42 278 73 61 600 566 236 660 232 318 730 910 352
biuro@autakrajowe.com.pl
ul. Brzezińska 260, 92-703 Łódź (autostrada A1 - zjazd 21)
Pn-pt: 08:00-18:00. So: 08:00 - 15:00.
Oferujemy tylko sprawdzone samochody używane / poleasingowe!

Gwarancja AutaKrajowe PREMIUM

Obecnie większość slaonów i komisów oferuje gwarancje na auta używane. Większość z nich działa na zasadzie ubezpieczenia kosztów naprawy pojazdu używanego. Gwarantem nie jest komis czy salon, ale zewnętrzna firma, która pobiera składki od sprzedawcy i w przypadku awarii zwraca koszt części inaprawy.

My jako grupa AutaKrajowe korzystaliśmy z usług dwóch takich firm i po pewnym czasie wykonaliśmy audyt z funkcjonowania takiej gwarancji. Po analizie okazało się, że bardziej opłacalne jest dla nas udzielanie gwarancji we własnym zakresie.

Co obejmuje gwarancja AutaKrajowe PREMIUM ?

 

W uproszczeniu gwarancja obejmuje wszystkie podzespoły auta z wyłączeniem elementów eksploatacyjnych, takie jak tarcze i klocki hamulcowe, opony, akumulator, filtr cząstek stałych. Ochroną objete są elementy układu wtryskowego, zawieszenie, układ elektryczny, turbina wraz z osprzętem, klimatyzacja.

Dokładny regulamin gwarancji dostępny jest pod linkiem:

https://autakrajowe.com.pl/filemanager/source/regulamin_gwarancji.pdf

Auto zastępcze

W cenie gwarancji oferujemy auto zastępcze dowolnej klasy. Pierwszy dzień GRATIS, za kolejne dni stosujemy preferencyjną stawkę - tylko dla naszych Klientów. Stawki zaczynają się od 40 zł netto za dobę.

Assistance

Dysponujemy własną lawetą i w razie potrzeby w granicach województwa łódzkiego oferujemy pomoc - holowanie w razie potrzeby. W przypadku awarii wchodzącej w skład gwarancji - transport GRATIS.

Gdzie jest haczyk ?

Warunkiem utrzymania gwarancji jest reklamowanie naszej firmy. Kupując od nas auto Klient musi pozostawić nasze ramki rejestracyjne z przodu i tyłu auta oraz naszą naklejkę reklamową na tylnej szybie. Dzięki temu wiele samochodów jeżdżąchych po Polsce reklamuje nas - co jest dla nas ogromną wartością dodaną.

Po opłaceniu kosztów naprawy z tytułu gwarancji wymagamy, aby Klient napisał nam opinię. To jest kolejna wartość która wpływa dla nas na korzyść. Przykładowe opinie google+:

1.

"kupiłem opel astra j sports tourer 1.4 turbo z fabryczną instalacją LPG,
190000 km przebiegu z Polskiego leasingu z serwisowane w pl
można sprawdzić w ASO OPEL co i kiedy było robione
profesjonalne podejście do klienta, kultura która jest niespotykana w innych komisach, po następne auto też tu przyjadę

jak to wyglądało: odbyłem jazdę próbną i zapytałem czy przyjadą na sprawdzenie do mojego mechanika który jest 12 km od ich siedziby Pan powiedziała że nie ma problemu, auto przeszło pozytywnie testy i dokonałem zakupu, wstępnie cena była ustalona na 30900 Pan dostałem rabat na 30500 i gwarancje na 3 miesiące na naprawy do kosztu 1000 PLN, niestety dwa dni później okazało się że nie działa spryskiwacz, naprawa kosztowała 30 PLN na gwarancji dostałem zwrot kosztów, przy serwisie instalacji gazu okazało się że elementy montażowe parownika LPG są uszkodzone i trzeba je wymienić, naprawa 240 PLN i też dostałem zwrot kosztów
w używanym aucie zawsze może coś wyskoczyć ale u tego sprzedawcy jest gwarancja która faktycznie działa!"

2. 

"Pełen profesjonalizm, miła obsługa, kupiłem samochód, który jak się później okazalo mial uszkodzone lozysko w kole. Samochód wrócił do komisu gdzie naprawili go na własny koszt. Polecam w 100%"

3.

"Wszystkim wątpiącym w Auta Krajowe śmiało mogę powiedzieć, że firma godna polecenia. Duży wybór sprawdzonych i pewnych samochodów, fachowa obsługa, kompleksowość i profesjonalizm. Auto zakupiłem pomimo dystansu przeszło 100 km z uwagi na ciekawą ofertę. Mogłem je wcześniej sprawdzić w ASO. Na miejscu oględziny pojazdu, jazda testowa, weryfikacja na stacji diagnostycznej, zakup. Po zakupie drobny incydent z awarią spryskiwaczy. Zakup pojazdu z wariantem gwarancji i tutaj powiem coś więcej - Auta Krajowe pomimo dzielącego nas dystansu zaoferowało przyjazd lawetą i odstawienie do ASO na naprawę w ramach gwarancji przy okazji wykonałem przegląd pojazdu i wymianę oleju i filtrów. Z uwagi na pakiet gwarancyjny wszystko oprócz przeglądu pokryło Auta Krajowe. Odstawienie pojazdu pod umówione miejsce i czas po naprawie. Nie spotkałem się nigdy z taką otwartością na klienta przez żadną firmę, sprzedającą samochody! Kontakt i serwis po sprzedażowy bez żadnych niedogodności. Panie i Panowie z Auta Krajowe tak 3mać dalej! Na pewno będę polecał Was innym, a i pewnie w niedalekiej przyszłości jak będę znowu potrzebować zmiany samochodu wrócę do Was!"

 

Czy to się opłaca ?

Takie rozwiązanie jest dla nas bardzo opłacalne. Nie opłacamy składek Gwarantowi, bo my sami nim jesteśmy. Dzięki temu sprzedając kilkadziesiąt auto miesięcznie mamy dużą oszczędność i jesteśmy w stanie przeznaczyć pwien budżet na naprawy. Dzięki temu zyskujemy więcej zadowolonych Klientów, jesteśmy reklamowani. Wiele osób było bardzo zdziwionych, gdy uzyskali zwrot kosztów naprawy. Komentowali, że nigdy nie spotkali się z taką sytuacją przy zakupie auta używanego. 

Sprawdź sam !

Jeżeli chcesz sprawdzić w praktyce jak to działa, chcesz zakupić auto używany bez ryzyka i mieć pewność, że to optymalny wybór - ZARPASZAMY ! ! ! Kup auto u nas i śpij spokojnie, nie martwiąc się bieprzewidzianymi wydatkami.

Najważniejsze informacji

Informacje o gwarancji w skrócie można przeczytać poniżej:

https://autakrajowe.com.pl/filemanager/source/gwarancja_autakrajowe.pdf

ekipa1.jpg