42 278 73 61 600 566 236 660 232 318 730 910 352
biuro@autakrajowe.com.pl
ul. Brzezińska 260, 92-703 Łódź (autostrada A1 - zjazd 21)
Pn-pt: 08:00-18:00. So: 08:00 - 15:00.
Oferujemy tylko sprawdzone samochody używane / poleasingowe!

Gdzie kupić używany samochód ?

Kupno używanego samochodu, który spełni wszystkie Wasze potrzeby, nie jest wcale takie łatwe. Większość osób przeznacza na ten cel całość oszczędności, dlatego chcą by wszystko przebiegło bez niespodzianek. Gdzie najlepiej szukać samochodów używanych i jaki sprzedawca będzie najbardziej pewny? Odpowiadamy.

Samochód używany od znajomego

Kupno samochodu używanego od dobrego znajomego to ciekawa i bardzo pewna opcja. Zyskujecie w ten sposób pełen wgląd w stan techniczny auta, jego historię serwisową oraz przebieg. Wiecie również jak mocno eksploatowany był pojazd oraz jakie nawyki miał kierowca. Wszystkie te elementy razem wzięte bardzo ułatwiają podjęcie decyzji. Mając pewność dobrego stanu technicznego warto zapłacić więcej znajomemu niż obcemu człowiekowi za „niespodziankę”.

Komis samochodów używanych

Kolejną opcją jest kupno używanych, poleasingowych samochodów. Autokomisy posiadają w swojej ofercie zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, a dodatkowo gwarantują dobry stan techniczny pojazdów. Samochody w komisach są poddawane kontroli, zaś ich stan musi spełniać rygorystyczne normy.

Autoryzowane stacje

Opcja najbezpieczniejsza, pozwalająca w atrakcyjnej cenie samochód o doskonałym stanie technicznym, a dodatkowo będący na gwarancji. Autoryzowany komis załatwia również wszelkie formalności, wliczając w to ubezpieczenie, rejestrację, itp. Używane, poleasingowe samochody dostępne w takich komisach to zdecydowanie najlepszy wybór.

1.jpg