tel: 42 278 73 61

kom: 660 23 23 18 lub 600 56 62 36

ul. Brzezińska 260, 92-703 Łódź

Pn - pt: 10.00 - 18.00, So: 10:00 - 15:00

rzetelna firma Auto Protect

FINANSOWANIE

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DANE KONTAKTOWE: 795 91 03 52 (doradca ds. kredytów i leasingów Kamila Gaworska)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

płatność gotówką - najprostsza i najszybsza forma finansowania transakcji. Klient płaci gotówką w momencie odbioru auta.

płatność przelewem - równie prosta i szybka forma finansowania transakcji. Klient płaci przelewem i pojazd jest wydawany po zaksięgowaniu należności na naszym koncie. Posiadamy konta firmowe w: mBanku, Getin Banku, PKO BP, PKO SA oraz ING Banku Śląskim.

- kredyt - współpracujemy z kilkoma bankami m.in. Getin Bank, Santander Bank, BRE Bank. Istnieje możliwość kupna auta w kredycie przy minimalnej pierwszej wpłacie i kredytowaniu na okres od 1 do 100 miesięcy. Czas finalizowania transakcji wynosi od 2 do 3 dni. Wymagane dokumenty rejestrowe firmy lub dane zakładu pracy oraz dwa dokumenty tożsamości. Możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu.

- leasing - firmy leasingowe z którymi współpracujemy to: Getin Leasing, IDEA Leasing, BRE Leasing, Europejski Fundusz Leasingowy, Millenium Leasing. Istnieje możliwość kupna auta w leasingu na okres od 24 do 60 miesięcy. Czas finalizowania transakcji wynosi od 2 do 3 dni. Wymagane dokumenty rejestrowe firmy i dwa dokumenty tożsamości.


Wymagane dokumenty (FIRMA):
- 2 dokumenty tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy)
- dokument tożsamości małżonka/małżonki
- NIP / CEIDG
- w przypadku spółki KRS


Wymagane dokumenty (osoba prywatna):
- 2 dokumenty tożsamości
- dokument tożsamości małżonka/małżonki
- dane zakładu pracy
Partnerzy