A A A
42 278 73 61 600 566 236 660 232 318 730 910 352
biuro@autakrajowe.com.pl
ul. Brzezińska 260, 92-703 Łódź (autostrada A1 - zjazd 21)
Pn-pt: 08:00-18:00. So: 08:00 - 15:00.
Oferujemy tylko sprawdzone samochody używane / poleasingowe!

Tapicerstwo samochodowe

Naprawa zniszczonej lub szycie nowej tapicerki samochodowej to coś, na czym znamy się naprawdę dobrze. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie takich prac, jak renowacja tapicerki samochodowej, obszywanie kierownic skórą, montaż / demontaż pasów bezpieczeństwa, czy też montaż / demontaż krat. W oparciu o naszą bogatą wiedzę, doświadczenie i umiejętności, a także przy wykorzystaniu nowoczesnych technik jesteśmy w stanie spełniać marzenia kierowców o pięknym wnętrzu ich samochodów. Pracujemy z pasją, dlatego pochodzimy do samochodów profesjonalnie i kompleksowo, oferując także inne usługi, np auto detailing

Renowacja tapicerki skórzanej na najwyższym poziomie

Renowacja skórzanej tapicerki czasami bywa prawdziwym wyzwaniem. Jednak nie dla nas. Nasza kadra profesjonalnych tapicerów jest w tym zakresie bezkonkurencyjna i poradzi sobie z każdym, nawet wyjątkowo wymagającym projektem. Naszym Klientom proponujemy m.in. takie usługi, jak obszywanie kierownicy skórą, kompleksowa regeneracja skóry samochodowej, w tym kierownicy skórzanej, naprawa foteli samochodowych, a także szycie nowej tapicerki skórzanej. Każdy nasz projekt ściśle odpowiada indywidualnym oczekiwaniom Klienta oraz perfekcyjnie komponuje się z sylwetką danego pojazdu. Wszystko to sprawia, że realizowane przez nas renowacja starej i uszkodzonej lub też szycie nowej tapicerki skórzanej to usługi najwyższej jakości.

Tapicer samochodowy – cennik

Do każdego projektu i realizacji podchodzimy bardzo indywidualnie, mając na uwadze wymagania stawiane nam przez Klientów oraz istniejący stan tapicerki i zakres zadań do wykonania. Wykonując obszywanie kierownic, czy też renowację foteli samochodowych dysponujemy nieograniczonymi możliwościami w zakresie doboru materiałów i kolorystyki. Dlatego w ramach realizowanych działań nie obowiązuje jeden zestandaryzowany cennik. W tej kwestii zawsze prosimy naszych Klientów o kontakt.

Wszystkie usługi tapicerskie wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta, dlatego w kwestii cennika prosimy o kontakt:

Mateusz Bukowiecki: tel. 500 876 594


Rafał Kowalczyk: tel. 518 501 458

tapicerstwo.jpg
tapicerstwo2.jpg