42 278 73 61 600 566 236 660 232 318 730 910 352
biuro@autakrajowe.com.pl
ul. Brzezińska 260, 92-703 Łódź (autostrada A1 - zjazd 21)
Pn-pt: 08:00-18:00. So: 08:00 - 15:00.
Oferujemy tylko sprawdzone samochody używane / poleasingowe!

Zmiana homologacji samochodu

Rynek samochodów używanych to między innymi rynek pojazdów poflotowych. Zakup takiego auta jest często bardzo dobrym rozwiązaniem, jednak jak pozbyć się w tego typu pojazdach kratki i dokonać przeróbki samochodów dostawczych na osobowe, tak, by w pełni odpowiadały naszym potrzebom? Przeróbka samochodu ciężarowego na osobowy to dziedzina, w której jesteśmy specjalistami. Nasza doświadczona i posiadająca odpowiednie kompetencje kadra wie dokładnie, na czym polega zmiana rodzaju pojazdu z ciężarowego na osobowy. Dlatego nasi Klienci powierzając nam tego typu zadanie, zyskują gwarancję rzetelnie wykonanej pracy z kompletem dokumentów, jakich wymaga przerejestrowanie samochodu ciężarowego na osobowy.

Zmiana samochodu osobowego na ciężarowy? Nie ma problemu!

Nie tylko przerabianie samochodów dostawczych na osobowe leży w zakresie naszych kompetencji. Działamy także w przeciwnym kierunku, czyli dokonujemy niezbędnych zmian w pojazdach osobowych, tak, by mogły zostać zarejestrowane jako ciężarowe. Co istotne, w każdym przypadku podchodzimy do realizowanego zlecenia indywidualnie, profesjonalnie i kompleksowo, proponując także szereg innych usług, np. tapicerstwo samochodowe, które nie tylko pozwolą na zmianę rodzaju pojazdu, ale także poprawią jego estetykę, czy sprawność.

Przerabianie samochodów dostawczych na osobowe – dlaczego warto?

Zmiana samochodu ciężarowego na osobowy to dla właściciela pojazdu szereg znaczących korzyści, np.:

To tylko cześć zalet płynących z rozwiązania, jakim jest zamiana samochodu ciężarowego, czy też busa na samochód osobowy. A z nami dokonasz jej naprawdę szybko i sprawnie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Rafał Kowalczyk - tel. 518 501 458


Mateusz Bukowiecki - tel. 500 876 594

zmiana_homologacji.jpg